Apie mane

Kokybę, profesionalumą ir nuolatinį tobulėjimą laikau ne siekiu, o kasdieniu įpročiu, todėl man nesvarbių smulkmenų nebūna.

Sveiki! Aš esu NT Brokeris Edvardas Griškevič

Sekite mane

Esu Edvardas Griškevič – Jūsų asmeninis Nekilnojamo Turto patarėjas. Turiu sukaupęs virš 10 metų tarptautinės pardavimų – konsultavimo patirties Niujorke ir Londone. Šią patirtį naudoju jums teikdamas profesionalias nekilnojamojo turto brokerio paslaugas. Esu maksimalistas todėl kiekvieną dieną stengiuosi tapti geresniu specialistu, seku NT tendencijas ir pokyčius. Kelyje iki sėkmingo sandorio man svarbiausi – Jūsų poreikiai.

Parduotų objektų
0 +
Laimingų klientų
0 +
Klientų rekomenduoja
0 %
Metų patirties
0 +

Man svarbi kiekviena smulkmena

Žinau, kad kiekvienas klientas, kiekvienas nekilnojamojo turto objektas yra unikalūs, todėl ieškodamas geriausio sprendimo atkreipiu dėmesį į kiekvieną detalę. Dirbdami su manimi būsite užtikrinti, kad Jūs esate svarbiausias!

nt naujienos cover
AIV_0194
objektas 2

Ką apie mane kalba mano klientai?

Geriausias mano darbo įvertinimas – laimingi klientai ir nuolatinės rekomendacijos.

Edvardas tikras savo srities profesionalas. Norėčiau padėkoti už tai, kad padėjo greitai parduoti butą, atsakė į visus rūpimus klausimus, davė naudingų patarimų, atsižvelgė į visus mano pageidavimus, buvau informuota apie visas, su buto pardavimu susijusias, detales. Šiltas, atsakingas ir nuoširdus žmogus. Rekomenduoju ir jei kitą kartą teks pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, nedvejodama, kreipsiuosi į Edvardą dar kartą.

Marija Che
IMG_8125

Puikiai atliekantis savo darbą brokeris. Edvardas greitai surado klientus butui, o pats pirkimo-pardavimo sandoris įvyko labai sklandžiai. Dekui!

Darjuš Verkovskij
_DSC1920
Malonus bendravimas, nuoširdi pagalba ir rūpestis klientu – įsiklausimas į poreikius, patarimai, operatyvumas viso proceso metu. Buvo malonu bendrauti su savo srities profesionalu, ateityje tikrai dar kartą kreipsimės NT klausimais. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pagalbą.
Lukas Dub
black-wooden-coffee-table-near-white-couch-1.jpg

Nemokamai sužinokite savo NT kainą!