Paslaugos

Visos Nekilnojamojo Turto paslaugos vienose patikimose rankose!

Malonus kelias iki sėkmingo sandorio

Lietuvoje dar gajūs stereotipai, jog nekilnojamojo turto brokeris tik nufotografuoja objektą ir atidaro duris pirkėjams, o už tai paima nemenką komisinį mokestį. Esu pasiruošęs sulaužyti šiuos stereotipus profesionaliu darbu ir visapusiška nuoširdžia pagalba visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais.

NT Brokerio paslaugos:

01.

Dažniausiai būstą žmogus perka/parduoda ne daugiau nei kelis kartus per visą savo gyvenimą. Nemokama, NT srityje nuolatos dirbančio profesionalo, konsultacija gali padėti išvengti “brangiai” kainuosiančių klaidų.

02.

Dažniausia nepavykusio sandorio priežastis – netinkamai paruošti ar trūkstami dokumentai. Užtikrinsiu, kad sandoris įvyktų sklandžiai ir sutvarkysiu visus reikalingus dokumentus.

03.

Marketingas yra pardavimo “Karalius”. Tinkamas objekto pateikimas ir protingai parinktos reklaminės priemonės ne tik pagreitins pardavimą, bet ir padidins nekilnojamojo turto vertę.

04.

Investiciniai Patarimai

Investicijos į nekilnojamąjį turtą yra geras pinigų apsaugos nuo infliacijos ir pasyvių pajamų generavimo šaltinis. Eksperto konsultacija padės gauti maksimalią investicinę grąžą ir saugumą.

05.

Konsultacija būsto kredito bei mokesčių klausimais

Kaip gauti geriausią paskolos pasiūlymą? Į kurį banką kreiptis? Kokį paskolos išsimokėjimo būdą rinktis? Kaip sutaupyti tūkstančius tinkamai sutvarkius mokestinius dokumentus? Atsakysiu šiuos ir kitus su būsto kreditų ir mokesčiais susijusius klausimus.

06.

Turite daugiau klausimų?