NT Brokerio Paslaugos

Nemokama NT Konsultacija

Nekilnojamojo turto apžiūra, vertinimas, paruošimas rinkai

Nemokama konsultacija

Kelio pradžia iki sėkmingo sandorio yra Jūsų NT objekto vertės nustatymas. Aptarsime, kaip pakelti Jūsų NT vertę, išsiaiškinsime lūkesčius. Atsakysiu į visus rūpimus klausimus bei patarsiu dėl mokestinių ir teisinių neaiškumų.

Objekto pateikimas rinkai

Pirmas įspūdis visada svarbiausias! Su dekoratorės pagalba pasirūpinsiu, kad klientai į Jūsų NT visada žiūrėtų tik iš geriausios pusės. Profesionalios nuotraukos užfiksuos gražiausias detales ir paskatins pirkėjus apsilankyti.

Reklama ir Klientų paieška

NT objekto pateikimas viešoje erdvėje

Sukursiu profesionalų skelbimą su detaliu aprašymu, paruošiu 2D ir 3D planus, esant reikalui ir vizualizacijas. Patalpinsiu ir iškelsiu skelbimą visuose lietuviškuose NT portaluose.

NT Reklama

Visiems darbams reikalingas planas, ne išimtis ir reklama. Paruošiu dvylikos savaičių pardavimo ir reklamos planą. Pasirūpinsiu kuo platesniu NT objekto viešinimu, pranešiu apie parduodamą objektą kaimynams. Patalpinsiu reklamą socialiniuose tinkluose, paruošiu reklaminius maketus ir pasirūpinsiu reklaminių skrajučių platinimu.

Aktyvi klientų paieška

Pranešiu apie parduodamą NT objektą Capital tinkle dirbantiems kolegomis bei kitų agentūrų brokeriams. Paviešinsiu informaciją apie NT vidinėje Capital ir išorinėje visų Lietuvos NT agentūrų duomenų bazėje. Susisieksiu su visais klientais, kuriuos galėtų dominti Jūsų parduodamas NT.

NT Reklama
NT Apžiūros

Apžiūrų vedimas, Derybos su klientais

Profesionalus apžiurų vedimas

Apžiūrų metu sukursiu jaukią atmosferą, supažindinsiu potencialius pirkėjus su NT ir suteiksiu visą reikalingą informaciją. Susidomėjusiems klientams išdalinsiu objekto informacinius segtuvus. Esant reikalui rengsiu “Atvirų durų dienas”.

Derybos ir darbas su klientais

Atstovausiu Jus derybose ir užtikrinsiu palankų sprendimą abiejoms pusėms. Esant reikalui padėsiu su būsto kreditu ir vertinimu. Konsultuosiu visais teisiniais ir mokestiniais klausimais. Jei reikės remonto – nukreipsiu pas būsto apdailos specialistus.

 
 

 

 

Dokumentų tvarkymas ir sandorio užbaigimas

Dokumentų tvarkymas

Pasirūpinsiu visais reikalingais dokumentais, išsiaiškinsiu visus teisinius ir mokestinius klausimus, padėsiančius Jums sutaupyti laiko ir pinigų. Paruošiu preliminarią sutartį ir avansinį mokėjimą.

Sandorio užbaigimas ir darbas po sandorio

Pasirūpinsiu sėkmingu notariniu sandoriu. Sveikinu, taip greitai pasiekus tikslą! Laikas švęsti, o jei iškils kokių nors klausimų, nedvejokite, visada surasiu Jums laiko!

NT Sandoris

Kilo klausimų? Susisiekime!

Geras NT Brokeris pirmiausia dirba su žmonėmis ir tik tada su nekilnojamuoju turtu.