NT Pardavimas / Pirkimas

Nekilnojamojo turto pardavimas ir pirkimas

Daugelis žmonių nekilnojamąjį turtą (NT) perka ir parduoda tik kelis kartus per gyvenimą. Padedu pasiruošti ir nesuklysti priimant sprendimus.

Pagrindiniai pardavimo žingsniai:

1. Turto vertinimas: Pirmas žingsnis yra įvertinti savo nekilnojamąjį turtą, nustatyti realią rinkos vertę ir nuspręsti už kokią kainą pasiūlyti NT potencialiems pirkėjams. Pradinį kainos vertinimą atlieka NT brokeris. Jei reikia turto vertinimo bankui, vertinimą atlieka turto vertintojai.

2. Paruošimas pardavimui: Prieš pristatant savo turtą rinkai, būtina jį tvarkingai paruošti. Pakonsultuosiu, ką tvarkyti / remontuoti apsimoka ir kas labiausiai pakels parduodamo objekto vertę. Taip pat svarbu nuotraukos, aprašymas ir kt. turto skelbimams internete ar spaudai.

3. Rinkodara: Pasirūpinsiu profesionaliu Jūsų nekilnojamojo turto  skelbimo viešinimu nekilnojamojo turto portaluose, socialiniuose tinkluose ir kitose tinkamos rinkodaros vietose. Taip pat pasitelksiu atviras apžiūras, kad pritraukti potencialius pirkėjus.

4. Susitikimas su potencialiais pirkėjais: Šiame etape labai svarbu surasti ryšį su potencialiais pirkėjais, išsiaiškinti jų poreikius ir vesti derybas taip, kad abi pusės būtų patenkintos.

5. Užbaigimas ir dokumentų tvarkymas: Baigiant pardavimą, užtikrinsiu, kad visi dokumentai būtų tvarkingi ir sandoris įvyktų sklandžiai. Tai apima nuo buto dokumentų patikrinimo iki pagalbos įteisinant sandorį pas notarą.

Sėkmingas nekilnojamojo turto pardavimas priklauso nuo gerai suplanuoto proceso ir tinkamo plano įvykdym0. Naudodamasis savo daugiamete patirtimi užtikrinsiu jog kelias iki pardavimo būtų sklandus ir greitas.

Kelias iki NT pirkimo:

1. Poreikių ir biudžeto nustatymas: Šiame etape aptarsime, kokio tipo nekilnojamojo turto ieškote, pavyzdžiui: namo, buto, komercinių patalpų ar žemės. Apsvarstysime tokius veiksnius, kaip vieta, dydis, patogumai ir atstumas iki pagrindinių paslaugų. Nustatysime realų biudžetą, pagrįstą Jūsų finansine padėtimi.

2. Rinkos tyrimas: Kruopščiai ištirsiu nekilnojamojo turto rinką norimoje vietoje. Apžvelgsiu nekilnojamojo turto kainų tendencijas, informaciją apie kaimynystę ir potencialias dominančias sritis.

3. Nekilnojamojo turto apžiūros: Aplankysime jūsų kriterijus atitinkančius objektus, kad geriau įsivaizduotumėte jų būklę, išdėstymą ir bendrą patrauklumą.

4. NT patikrinimas: Prieš pateikiant pasiūlymą, rekomenduoju atlikti nekilnojamojo turto patikrinimą. Tai gali apimti turto apžiūrą: ar nėra struktūrinių ar priežiūros problemų, turto įrašų patikrinimą, nuosavybės teisės patikrinimą ir bet kokių galimų teisinių ar finansinių įsipareigojimų, susijusių su turtu, ištyrimą.

5. Derybos ir pasiūlymo pateikimas: Suradę norimą pirkti nekilnojamąjį turtą, pateiksime pardavėjui pasiūlymą ir sutarsime dėl abiems šalims tinkančių sąlygų.

6. Finansavimas: Jei nekilnojamajam turtui įsigyti reikia paskolos, padėsiu gauti geriausias finansavimo sąlygas.

7. Sandorio sudarymas: Kai bus įvykdytos visos numatytos sąlygos ir užpildyti reikiami dokumentai, būsite pasirengę sudaryti sandorį. Tai reiškia, kad laikas pasirašyti notarinę sutartį, pervesti lėšas ir oficialiai tapti nekilnojamojo turto savininku.

Nekilnojamojo turto pirkimas reikalauja kruopštaus planavimo, tyrimų ir dėmesio detalėms. Padėsiu priimti sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų ilgalaikius finansinius tikslus ir asmeninius pageidavimus.